SKONTAKTUJ SIĘZ NAMI

Artykuły, aktualności i nowości

06czerwiec2023
Cyberataki czy to dotyczy mojej firmy ?

W małych i średnich firmach świadomość cyberzagrożeń zwykle jest zazwyczaj niska, a częstym powodem beztroski przedsiębiorców jest przekonanie, że ich firma nie robi niczego, co mogłoby zainteresować przestępców. Tymczasem 45% wszystkich ataków wymierzona jest właśnie w MŚP.

WIĘCEJ
10styczeń2020
Windows 7 - koniec wsparcia Microsoft

Rok 2020 będzie rokiem szczególnym dla użytkowników systemu Windows 7. Zgodnie z zapowiedziami firmy Microsoft po 10 latach kończy się okres wsparcia technicznego dla tego rozwiązania. Firma Microsoft w dniu 22 października 2009 zobowiązała się zapewnić 10 lat wparcia technicznego dla tego systemu, okres ten kończy się 14 stycznia 2020 roku.

WIĘCEJ
03wrzesień2016
Kingston najbardziej zaawansowana ochrona wrażliwych danych

Niewielkie urządzenie USB może być przyczyną wielkich kłopotów. Pracownicy, którzy wynoszą dane poza biuro, zwiększają ryzyko naruszenia ich bezpieczeństwa. Może to doprowadzić do dużych kar finansowych i kosztów odzyskiwania oraz narazić na szwank reputację firmy. Warto pamiętać, że chodzi nie tylko o dane, które trzeba chronić, ale też o te, o których bezpieczeństwo chcemy zadbać. 

WIĘCEJ