SKONTAKTUJ SIĘZ NAMI

Systemy Niskoprądowe

Sprawność i bezpieczeństwo działania urządzeń zależą od jakości instalacji

dlatego zapewniamy nie tylko kompleksową obsługę w zakresie wszystkich systemów niskoprądowych, ale też przykładamy wielką wagę do ich precyzyjnego montażu. Od doradzenia rozwiązań, przez projekt instalacji, po montaż i uruchomienie sytemu, dbamy, by wszystko zostało wykonane zgodnie ze sztuką instalatorską.

Jeśli wymagasz starannie wykonanej pracy

nasza ekipa montażowo-serwisowa spełni Twoje oczekiwania z nawiązką. Ponad dwanaście lat doświadczenia, sprawne działanie i precyzyjna realizacja założeń projektów, to poszukiwane na rynku cechy, które wyróżniają naszych instalatorów.

Sieci komputerowe

Projektujemy oraz wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego. Nasi montażyści przechodzą szereg autoryzowanych szkoleń, posiadamy autoryzacje producenckie,  dzięki czemu możemy udzielać nawet 25 letniej gwarancji na wykonywane przez naszych instalatorów sieci komputerowe.

więcej
Kontrola dostępu

Montujemy i serwisujemy systemy kontroli dostępu, od prostych rozwiązań autonomicznych do rozległych sieci współpracujących z innymi systemami zabezpieczeń m.in alarmami, monitoringiem, systemami przeciwpożarowymi czy też systemem rejestracji czasu pracy. 

więcej
Telewizja przemysłowa

Realizujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, instalacją i konserwacją telewizji przemysłowej. Grupa-IT oferuje proste rozwiązania obejmująca kilka kamer jaki i rozbudowane systemy łączące; kamery szybkoobrotowe, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych oraz danych z kas fiskalnych czy też identyfikacji twarzy (osób).

więcej
Systemy oddymiania

Wykonujemy specjalistyczne instalacje do usuwania dymu i ciepła z obiektów objętych pożarem, instalacje tego typu umożliwiają m.in. utrzymanie niewielkiego zadymienia oraz sprawną ewakuację czy akcję gaśniczą; w codziennym funkcjonowaniu system oddymiania może służyć do przewietrzania pomieszczeń. 

więcej
Systemy alarmowe

Poczucie bezpieczeństwa to nie wszystko w montowanch przez nas instalacjach alarmowych stosujemy rozwiązania, dzięki którym Twoje poczucie bezpieczeństwa ma realne podstawy w sprawdzonych zabezpieczeniach. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania wiodących firm m.in. DSC, ROKONET, SATEL czy też SIEMENS.

więcej
Systemy przeciwpożarowe

Niezawodne działanie i pełna zgodność z wymaganiami określonymi przez prawo polskie i UE potwierdzona certyfikatami, to kluczowe charakterystyki naszej oferty rozwiązań przeciwpożarowych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy firm cieszących się największą reputacją w dziedzinie zabezpieczeń p-poż. m.in. SIEMENS, POLON ALFA, BOSH.

więcej