SKONTAKTUJ SIĘZ NAMI

Pełna oferta

Stworzyliśmy Grupę-IT, by w jednym miejscu zapewnić Ci dostęp do specjalistów wszystkich obszarów IT. To jeden przystanek. Możesz wziąć wszystkich. Możesz wybrać jednego i szukać dalej. Jesteśmy po to, by wybór należał zawsze do Ciebie. Jedno miejsce. Wszyscy eksperci. Wybierz obszar, w którym potrzebujesz wsparcia.

 

Obsługa informatyczna

Firma jest tak sprawna, jak sprawne są jej systemy informatyczne. Pracownicy i menedżerowie, by w pełni wykorzystać swoje kompetencje, potrzebują płynnie działających systemów. Błędnie skonfigurowane i nieefektywnie połączone urządzenia będą tylko górą bezużytecznego, często drogiego sprzętu. Obsługę informatyczną Twojej firmy możemy zrealizować w jednym z dwóch wariantów; świadczymy również usługi wsparcia, doradztwa informatycznego. 

Agencja interaktywna

Jak mówić o swojej ofercie w Internecie? Jak sprawić, by Twoi Klienci nie tylko ją dostrzegli, ale chcieli poznać bliżej i w efekcie dokonali zakupu? Jak konstruować treści w swojej witrynie internetowej? Jak w sklepie online? A jak w Social Media? Jak spowodować, by ludzie zaczęli rozpoznawać Twoją firmę w Internecie? I odróżniali Twoje produkty od konkurencyjnych?

Serwis komputerowy

Wykorzystaj szybką pomoc w nagłych wypadkach związanych z awariami sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wykonujemy m.in. pogwarancyjne naprawy komputerów stacjonarnych, laptopów i serwerów. Prowadzimy również kompleksowe usługi związane z odzyskiwaniem danych. Bezpłatna diagnoza usterek i wycena naprawy.

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Jak skorzystać z szerokiej oferty urządzeń i programów komputerowych, by nie przepłacić? Właściwy wybór komputerów, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych to kwestia zrównoważenia trzech czynników: potrzeb Twojej firmy, wymagań sprzętowych aplikacji i budżetu. Zoptymalizuj koszty wyposażenia komputerowego podejmując decyzję z naszą pomocą. Dopasujemy parametry komputerów tak, by Twoja firma mogła działać płynnie, a pracownicy otrzymali odpowiednie narzędzia do codziennej pracy. Bez przepłacania za zbyt wielką moc obliczeniową czy nadmiernie rozbudowane funkcjonalności urządzeń w stosunku do rzeczywistych wymagań w Twojej firmy.

Systemy niskoprądowe

Sprawność i bezpieczeństwo działania urządzeń niskoprądowych zależą m.in. od jakości instalacji, dlatego zapewniamy nie tylko kompleksową obsługę w zakresie wszystkich systemów niskoprądowych, ale też przykładamy wielką wagę do ich precyzyjnego montażu. Od doradzenia rozwiązań, przez projekt instalacji, po montaż i uruchomienie sytemu, dbamy, by wszystko zostało wykonane zgodnie ze sztuką instalatorską.