SKONTAKTUJ SIĘZ NAMI

Oprogramowanie, sprzęt komputerowy dla firm

Jak skorzystać z szerokiej oferty urządzeń i programów komputerowych, by nie przepłacić?

Właściwy wybór komputerów, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych to kwestia zrównoważenia trzech czynników: potrzeb Twojej firmy, wymagań sprzętowych aplikacji i budżetu.

Zoptymalizuj koszty wyposażenia komputerowego podejmując decyzję z naszą pomocą. Dopasujemy parametry komputerów tak, by Twoja firma mogła działać płynnie, a pracownicy otrzymali odpowiednie narzędzia do codziennej pracy. Bez przepłacania za zbyt wielką moc obliczeniową czy nadmiernie rozbudowane funkcjonalności urządzeń w stosunku do rzeczywistych wymagań w Twoim przedsiębiorstwie.

Sprzedaż komputerów

Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami sprzętu IT proponujemy atrakcyjniejsze warunki niż sklepy komputerowe. Mamy pełen dostęp do sprzętu komputerowego dostępnego na europejskim rynku m.in. komputerów, laptopów, serwerów, monitorów, drukarek, UPS-ów, podzespołów i akcesoriów komputerowych, elementów i urządzeń sieciowych itp.

więcej
Sprzedaż oprogramowania

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomożemy wybrać najskuteczniejsze rozwiązania spośród wielu dostępnych na rynku, które bardzo często różnią się ceną i sposobem działania. Dopasujemy możliwości aplikacji do potrzeb Twojej firmy. W ciągłej sprzedaży posiadamy m.in. systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe, graficzne, narzędziowe czy też oprogramowanie antywirusowe

więcej