SKONTAKTUJ SIĘZ NAMI

Agencja interaktywna

Działania skoncentrowane na budowaniu rozpoznawalności Twojej marki w sieci

Jak mówić o swojej ofercie w Internecie? Jak sprawić, by Twoi Klienci nie tylko ją dostrzegli, ale chcieli poznać bliżej i w efekcie dokonali zakupu? Jak konstruować treści w swojej witrynie internetowej? Jak w sklepie online? A jak w Social Media? Jak spowodować, by ludzie zaczęli rozpoznawać Twoją firmę w Internecie? I odróżniali Twoje produkty od konkurencyjnych?

To zaledwie kilka tematów, w których wkrótce chętnie uczynimy Cię ekspertem.

Korzyści dla Ciebie

  • Spójność | Wyrazistość | Unikalność Twojego wizerunku w sieci
  • Dopasowanie tego co mówisz do tego, co chce słyszeć grupa docelowa
  • Użyteczność | Funkcjonalność | Miłe doświadczenie użytkownika - czyli najważniejsze cechy Twojego serwisu internetowego

 

Projektowanie stron internetowych

Specjalizujemy się w projektowaniu stron www (internetowych); naszym klientom oferujemy pełen wachlarz rozwiązań, narzędzi oraz usług z zakresu technologii internetowych. Pomagamy firmom zaistnieć w Internecie oraz rozwijać ich biznes online. Od ponad 10 lat projektujemy strony internetowe, na wszystkie nasze wdrożenia udzielamy dożywotniej gwarancji.

więcej
Projektowanie sklepów

Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy? Jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać? Pomożemy Ci! w razie potrzeby poprowadzimy „za rękę" krok po kroku przez cały projekt, wdrożenie; podpowiemy na co należy zwrócić uwagę oraz jak prowadzić sklep internetowy by zrobić to bezpiecznie, skutecznie, profesjonalnie i do tego w rozsądnym budżecie.

więcej
Aplikacje internetowe

Zaprojektujemy i dostarczymy Ci rozwiązania spełniające Twoje potrzeby, wymagania i związane z nimi cele biznesowe. Cokolwiek dla Ciebie opracowujemy; stronę internetową, zaawansowaną aplikację B2B, e-sklep jest to wielokrotnie sprawdzane od strony użytkowej, testowane i oglądane, a potem sprawdzane jeszcze raz. Tworząc aplikacje internetowe stosujemy podejście Mixed Technology.

więcej
Marketing internetowy

Wesprzemy Cię skutecznie we wszystkich obszarach komunikacji online; od pomysłu, strategii, porzez projekty graficzne, kodowanie, analizy statystyczne itp. Pomożemy wypromować twoje produkty i wygenerować ruch na twojej stronie internetowej. A potem zamienimy odwiedzających w twoich klientów.

więcej
Linki sponsorowane

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie AdWords. Google potwierdził to przyznając nam certyfikat "Google Advertising Professional". Jesteśmy partnerem programu "Google dla Agencji" od początku jego istnienia w Polsce; bierzemy czynny udział w szkoleniach oraz warsztatach organizowanych przez Google Polska.

więcej
Pozycjonowanie stron w internecie

Jeśli pozycja Twojej firmy na rynku coraz bardziej zależy od Twojej pozycji w Google, a rosnąca konkurencja i sposób wyszukiwania produktów oraz usług w Internecie sprawiają, że Twoja strona internetowa musi być widoczna w wyszukiwarce internetowej na jak najwyższej pozycji - zgłoś się do nas, pomożemy Ci.

więcej
Obsługa stron

Obsługujemy technicznie i merytorycznie m.in. strony www, sklepy internetowe, aplikacje B2B; zapewniamy również pełne wsparcie SEO oraz marketingowe. Nowe produkty, nowe oferty, nowe treści - to wymaga ciągłej pracy. Skorzystaj z naszego doświadczenia & wsparcia. Skontaktuj się z nami, ustalmy Twoje potrzeby oraz zakres naszej obsługi - zapraszamy.

więcej